TOP ATHLETES

Vidusha Lakshani

Triple Jump, Long Jump

Hashini BALASOORIYA

Triple Jump, Long Jump

KUMAR SHANMUGESHWARAN

5000m, 10000m

------------------------------------------

Yamani Dulanjalee

400m hurdle

Vinoj Suranjaya de Silva

100m, 200m, 4x100m

Vidusha Lakshani

Triple Jump, Long Jump

Thimira Thilakarathne

400m, 800m, 4×400

Thilina Akalanka de Silva

Triple Jump /Long jump

Tharusha Dhananjaya

200M , 400M ,4x400m

Sumeda Ranasinghe

Javelin Throw

Sugath THILAKARATNE

200m, 400m, 4x400m

Shyama Dulani

400m Hurdles

SHEMAL MILINDA PERERA

100m,200m,400m

Shelinda JANSEN

100m, 200m, 4x100m

Shehan Ambepitiya

100m, 200m, 4x100m

SHANIKA LAKSHANI

800m, 1500m

Shafiya Yamick

100m, 200m, 400m

Sarangi Silva

Long Jump

Sampath Ranasinghe

Javelin Throw

Salinda Randeewa

110m Hurdles

Rumeshika Rathnayaka

100m, 200m, 4x100m

RUMESH THARANGA

Javelin Throw, Discuss Throw

Roshen Dulmin

High Jump

RMS Pushpakumara

3000m St.Chase, 5000m, 10000m

Ridma Nishadi

Long Jump

Ravindu Theekshana

400m & 4x400m

Rasika Dilrukshi Weerasinghe

400m, 800m, 1500m, 3000st. Chase, Triathlon

Pradeep Lakmal

Javelin Throw

Pasindu Kodikara

400m, 400m Hurdles, 4x400m

Parami Wasanthi Maristella

800m, 2000m St.Chase, 3000m St. Chase

Omaya Udayangani

200m , 400m

Nimali Liyanarachchi

400m, 800m, 4x400m

Niluka Geethani Rajasekara

Matathon, Half Marathon

Nilani Rathnayaka

1500m , 3000m Steeple Chase,5000m

NCD Priyadarshani

100m, Long Jump, 4x100m

Nadeeshani Henderson

100m , 200m , 400m

Nadeesha Lekamge

Javelin Throw

Lional Samarajeewa

5000m , 10000m

Lakshika Sugandi

Heptathlon, 100m H, 100m, Long Jump

Lakrani Perera

Pole Vault

Lahiru Maduranga

200,.400m,400m hur

Lahiru Garusinghe

2000m St.Chase

Kupun Kushantha

800m ,1500m

KUMAR SHANMUGESHWARAN

5000m, 10000m

Janaka Nishantha

Javelin Throw

Ishara Madurangi

Discuss Throw

Hiruni Wijayaratne

Marathon/ Half Marathon/ 10km/ 5k

Himasha Eashan

100m, 200m, 4x100m

Hashini BALASOORIYA

Triple Jump, Long Jump

H.M.N. NANDASENA

5000m, 10000m, Cross Country

Greshan Dhananjaya

Long Jump, Triple Jump

Fathima Shafiya YAMICK

100m, 200m, 4x100m

Dilip Ruwan

400m, 4x400m

Dasun Silva

200m, 400m

Damith Hemantha

800m, 1500m

Damayanthi Darsha

100m, 200m, 400m, 4x100m, 4x400m

Chathurdika Thilakarathne

Long jump / Triple Jump

Chamod Mahinsasa Yodhasinghe

100m, 200m. Long Jump

Ayesha Madhuwanthi

Hammer Throw, Discus Throw

Asiri Wijesekara

100m , 200m

Aruni Lakshika

Hammer Throw(2014 to date) , Javelin Throw (2007 to 2013), Discus Throw

Aruna Darshana

200m, 400m, 4x400m

Anjani Pulwansa

Long Jump, Triple Jump

Amasha de Silva

100m, 200m, 4x100m, 4x400m

Ajith Kumara KARUNATHILAKA

Decathlon, 110m Hurldes, Pole Vault



Please contact Athletics Association of Sri Lanka for more information via +94112 682329/ +94112676163/ +94112676162 or sri@mf.iaaf.org
මෙය ක්‍රීඩාවට ආදරේ කරන ක්‍රීඩා ලොලීන් හා ක්‍රීඩක ක්‍රීඩිකාවන් වෙනුවෙන් පවත්වාගෙන යනු ලබන වෙබ් අවකාශයක් වන අතර, මෙහි සඳහන් තොරතුරු නිළ තොරතුරුවලින් වෙනස් වීමේ අවස්ථාවක් ඇති බවත් කරුණාවෙන් සලකන්න. නිළ ප්‍රකාශ හා නිළ නිවේදන පදනම් කරගනිමින් කරුණු ඇතුළත් කළ ද ඇතැම් අවස්ථාවල දී සිදුකරනු ලබන වෙනස් කම් අපවෙත වාර්තා වන්නේ නැත. වැඩිදුර තොරතුරු ලබා ගැනීමට නම් ශ්‍රී ලංකා මලල ක්‍රීඩා සංගමය අමතන්න. +94112682329/ +94112676163/ +94112676162 or sri@mf.iaaf.org